Повстанці звинуватили Каддафі у загибелі 10 тисяч осіб

За словами представників Національної ради Лівії, близько 30 тисяч осіб отримали поранення, 20 тисяч пропали без вісті.

Близько 10 тисяч осіб загинули з початку збройного конфлікту в Лівії від рук військових, які зберігали вірність лідерові країни Муамару Каддафі, близько 30 тисяч отримали поранення, 20 тисяч пропали без вісті. Такі дані озвучив у вівторок представник створеної лівійськими повстанцями перехідної Національної ради Лівії Алі аль-Ісаві.

Аль-Ісаві, який у НРЛ відповідає за міжнародні відносини, зауважив, що світове співтовариство має активізувати заходи по захисту цивільного населення Лівії.

"Ми очікуємо від усього світу повної підтримки резолюції 1973 Ради Безпеки ООН", - сказав аль-Ісаві після зустрічі міністрів закордонних справ країн ЄС у Люксембурзі.

Нагадаємо, раніше з критикою на адресу НАТО виступив міністр закордонних справ Франції Ален Жюппе. Його, зокрема, не влаштували "недостатні зусилля альянсу", яких він докладає для захисту цивільного населення від сил, лояльних Каддафі. Жюппе підтримав голова МЗС Великобританії Вільям Хейг.

В НАТО, натомість, вже встигли відповісти на критику на свою адресу. Зокрема, в заяві альянсу йдеться, що інтенсивність операції підтримується рівно на тому рівні, який необхідний для захисту мирного населення.

Читайте також:

Уряд Каддафі звинуватив НАТО у вбивстві мирних жителів

Каддафі прийняв мирні ініціативи Африканського союзу

Авіація НАТО підбила 25 танків Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: