Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Полювання на відьом: адвокат Трампа назвав розслідування спецпрокурора Мюллера "незаконним і неетичним"

У травні команда спецпрокурора Мюллера надіслала Трампу список запитань у розслідуванні щодо можливої змови передвиборчого штабу Трампа з росіянами.

Розслідування щодо ймовірних зв'язків передвиборчого штабу Дональда Трампа із Кремлем має саме стати предметом розслідування. Про це заявив адвокат Трампа, колишній мер Нью-Йорка Рудольф Джуліані у ефірі телеканалу CNN в неділю, 17 червня. "Я вважаю, що розслідування (спецпрокурора Роберта Мюллера - ред.) саме має стати предметом розслідування - не через самого Мюллера, а через це нині уже майже незаконне і дуже неетичне розслідування російського сліду", - заявив Джуліані. При цьому він зазначив, що пропоноване ним розслідування має проводити міністерство юстиції, а сам Мюллер та його команда не повинні ставати його предметом.Тим часом сам Трамп вкотре назвав розслідування Мюллера "полюванням на відьом". "Не було ніякої змови з росіянами, тож тепер вони шукають перешкоджання (правосуддю - ред.) у відсутності змови з росіянами. Гучна змова з росіянами була фальшивкою", - написав Трамп у Twitter, поскаржившись при цьому на "подвійні стандарти" через відсутність розслідування щодо Гіларрі Клінтон.

Фотогалерея Денуклеаризація КНДР, санкції та кінець війни. Головне з прес-конференції Дональда Трампа (9 фото)

ВідеоСпецпрокурор Роберт Мюллер пригрозив викликати президента США до суду

Це станеться у випадку, якщо він відмовиться давати свідчення. Про це пише The Washington Post. Список із пів сотнею запитань, які стосуються зв'язків Трампа із Москвою вже надіслали адвокатам президента. Спеціальне розслідування російських зв'язків Трампа триває більше року. Слідчі підозрюють, що Москва втрутилася у президентські вибори 2016 року.

Спецпрокурор Роберт Мюллер пригрозив викликати президента США до суду

Раніше були оприлюднені майже півсотні питань офісу спецпрокурора Роберта Мюллера до президента США.

Залиште свій коментар

Вибір редакції