Позачергові вибори у Польщі

Опозиційна ліберальна партія "Цивільна платформа" виступає за проведення дострокових виборів до Сейму.

Позачергові вибори у Польщі
Віце-спікер Сейму Броніслав Коморовський вимагає дострокових виборів.
Головна опозиційна партія Польщі - ліберальна "Громадянська платформа" - виступає за скорочення терміну повноважень нинішнього парламенту і проведення дострокових виборів до Сейму. Про це заявив заступник голови партії, віце-спікер Сейму Броніслав Коморовський. 

"Ми підтримаємо будь-які пропозиції, пов'язані з цим (по розпуску парламенту і проведенню дострокових виборів)", - сказав Коморовський після засідання правління "Громадянської платформи". 

Ця партія має в парламенті Польщі другу за чисельністю фракцію - до неї входить 131 з 460 парламентаріїв.

Раніше, прем'єр-міністр Польщі Ярослав Качинський заявив, що дострокові парламентські вибори в Польщі можливі восени цього року. 

Ярослав Качинський
Lenta.ru
Ярослав Качинський звільнив А.Леппера.
"Раніше цієї осені вибори в Сейм навряд чи відбудуться", - сказав він, не назвавши які-небудь конкретніші терміни. Сьогодні відбувається останнє засідання Сейму перед парламентськими канікулами.

Про можливість позачергових виборів Я.Качинський заявив учора ввечері - після того, як партія "Самооборона" оголосила про вихід з правлячої коаліції.

Анджей Леппер
Архів
Звільнення Анджея Леппера спричинило кризу в Сеймі.
Такий крок "Самооборони" був викликаний відставкою її лідера - віце-прем'єра Анджея Леппера.

Я.Качинський звільнив А.Леппера з посади у зв'язку з корупційним скандалом в Міністерстві сільського господарства, яке він очолював.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: