Пожежа на Шрі-Ланці: влада називає ситуацію найбільшим забрудненням пляжів країни в історії (фото)

Пожежа на Шрі-Ланці: влада називає ситуацію найбільшим забрудненням пляжів країни в історії (фото)

Фото: Associated Press

На борту судна в момент загоряння перебували 25 людей, зокрема громадяни Філіппін, Китаю, Індії та Росії. Увесь екіпаж евакуювали.

На Шрі-Ланці палав контейнеровоз "MV X-Press Pearl", який стояв на якорі у 18 кілометрах на північний захід від Коломбо. Внаслідок пожежі на узбережжя острова вимило тонни пластика з судна. Влада називає ситуацію найбільшим забрудненням пляжів країни в історії.

Про це повідомляє Міністерство оборони Шрі-Ланки.

На борту судна на момент загоряння перебували 25 людей, увесь екіпаж евакуювали. За даними ЗМІ, двоє людей постраждали. 26-27 травня представники берегової охорони зібрали понад 5 тисяч кг сміття з прибережних районів.

Місцева влада повідомляє, що вжила заходів, щоб не допустити розливу нафти з судна. Наразі влада оцінює збитки від забруднення та продовжує очищення пляжів. Очільниця Управління з питань охорони морського середовища Дхаршані Лахандапура заявила, що Шрі-Ланка стикається з "найбільшим забрудненням пляжів в історії країни". За її словами, мікропластик буде шкодити країні ще роками.

Фото: Associated Press
Фото: Associated Press

Нагадаємо, біля берегів Китаю через аварію з танкером стався розлив нафти. У ЗМІ є дані, що танкер зіштовхнувся з суховантажним судном, на його борту було 150 тисяч тонн бітумної суміші.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Обвал глобального ринку
Наступна публікація