Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пожежа у Нотр-Дамі: пожертви на відновлення собору перевищили мільярд євро

Збирання пожертв почали на сайті уряду Франції.

На відновлення собору Паризької Богоматері, у якому 15 квітня сталася пожежа, пожертвували понад мільярд євро, повідомило видання RTL.

Мерія Парижа виділила 50 мільйонів євро, регіон Іль-де-Франс – 10 мільйонів. Також гроші надходять від небайдужих французів. Утім великі надходження роблять великі компанії та бізнесмени. Родина французького магната Бернара Арно пожертвувала 200 мільйонів, мільярдер Франсуа Піно – 100 мільйонів.

На порталі уряду Франції запрацюв розділ, через який можна зробити пожертву на відновлення собору з будь-якої точки світу. "Як заявив президент, собор буде повністю перебудований. Але ця реконструкція має свою вартість – саме тому  нам потрібна щедрість кожного", - йдеться у повідомленні уряду.

Французьке Міністерство культури обрало чотири громадські фонди, через які можна надіслати кошти у прозорий спосіб: Центр національних пам'яток, Фонд спадщини, Фонд Франції, Фонд Нотр-Дам. Розмір пожертви починається від 30 євро.

У понеділок, 15 квітня, сталася пожежа в одній із найвідоміших пам’яток Франціїсоборі Паризької Богоматері. Очевидці та медіа швидко почали публікувати з місця події численні фото та відео

У соборі через масштабну пожежу, яка сколихнула увесь світобвалився дах і шпиль, а вогонь знищив велику частину внутрішніх конструкцій будівлі. В ніч проти 16 квітня було офіційно повідомлено, що основні конструкції будівлі собору Нотр-Дам не обваляться - про таку загрозу раніше говорили пожежники

ВідеоЯк пожежники боролися з вогнем у соборі Паризької Богоматері

Пожежники 8 годин поспіль боролися з вогнем у Нотр-Дам-де-Парі.  Поки весь світ оплакував реліквії собору і кричав, що вогнеборці працюють мляво, вони насправді робили неможливе. Саме завдяки добре продуманій і злагодженій роботі пожежників, колони і фасад будівлі вдалося зберегти, а цінності лишилися неушкоджені. Як їм це вдалося  - дивіться у сюжеті.

Як пожежники боролися з вогнем у соборі Паризької Богоматері

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції