Пожежа в московському клубі "Опера": 250 евакуйованих, є жертви

Через недотримання усіх вимог безпеки клуб, у якому відбулася пожежа, входив до "чорного списку" МНС.

Одна людина загинула в результаті нічної пожежі в московському клубі "Опера", двоє вважаються зниклими без вісті. За даними МНС, загиблий був охоронцем закладу.

У той же час інші ЗМІ з посиланням на адміністрацію "Опери" повідомляють, що крім загиблого в будинку знаходився лише ще один охоронець. В даний момент ведуться його пошуки. Раніше з палаючої будівлі були евакуйовані три людини - всі вони були співробітниками салону краси, розташованого за тією ж адресою.

Начальник прес-служби МНС Євгеній Бобильов повідомив, що до 7 години ранку 9 березня пожежа була ліквідована. За словами Бобильова, у момент спалаху в клубі не проводилося ніяких розважальних заходів, велися будівельні роботи.

Пожежа в московському клубі "Опера", розпочалася 9 березня о 3:48 ранку за московським часом (2:48 за київськи). Площа загоряння склала 1200 квадратних метрів. На площі 800 квадратних метрів сталося обрушення покрівлі.

Пожежі був привласнений другий ступінь складності. У гасінні брали участь 25 пожежних одиниць, 12 автодрабин. З сусіднього з "Оперою" чотириповерхового будинку евакуйовано 250 людей.

У середині грудня прокуратура Москви повідомила про виявлені в ході перевірок порушення вимог пожежної безпеки в цьому закладі. Зокрема, тоді в повідомленні прокуратури вказувалося, що "в приміщенні клубу" Опера "не всі двері на шляхах евакуації відкриваються у напрямку виходу з будівлі, монтаж електричних мереж і електроустановок виконаний з порушенням вимог нормативних документів з електроенергетики, не всі приміщення в повному обсязі обладнані системами автоматичної пожежної сигналізації, пожежогасіння та оповіщення, управління евакуацією при пожежі".

"За рішенням суду на підставі матеріалів Держпожнагляду експлуатація будівлі нічного клубу на вулиці Трехгорний вал була припинена строком на 30 діб", - сказав представник московського МНС.

Уже в лютому за погодженням з прокуратурою Москви була проведена позапланова перевірка цього закладу.

"Керівництво клубу справді усунуло частину порушень - була змонтована пожежна сигналізація, система оповіщення про пожежу, але так і не з'явилася система автоматичного пожежогасіння, що є порушенням вимог протипожежної безпеки", - зазначив Бобильов.

Він зазначив, що за рішенням прокуратури до адміністративної відповідальності була притягнута за підсумками повторної перевірки юридична особа, але клуб роботу відновив.

Нагадаємо, найбільша за кількістю жертв за останні півстоліття пожежа сталася в ніч на 5 грудня 2009 року на вечірці в Пермському нічному клубі "Хромая лошадь". В результаті пожежі загинули 155 людей. Досі в лікарнях залишаються 11 постраждалих при пожежі.

Читайте також:

Нічний клуб у Донецьку вигорів на 5 мільйонів доларів

У Росії заборонять пінопласт через пожежу в "Хромой лошади"

Прокуратура відновила справу про підробку техпаспорта клубу "Хромая лошадь"

Обвинувачуваних у справі про пожежу в Пермі переведуть до московського СІЗО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: