Пожежа вигнала зі звалища під Москвою полчища тарганів

У Підмосков'ї сталася масштабна пожежа на звалищі: в районі стоїть "нестерпний сморід", а по землі у бік російської столиці "біжать полчища тарганів".

У Щолковському районі Підмосков'я сталася масштабна пожежа на звалищі побутових відходів. За словами очевидців, зі звалища йде їдкий дим, який вже охопив кілька районів Москви, і біжать полчища тарганів.

Пожежа поширилася на площу в два гектари. У гасінні вогню задіяні 12 пожежних розрахунків, вогнище засипають ґрунтом. Задимленість від пожежі видно на кілька кілометрів, лунають гучні хлопки, схожі на вибухи.

Чиновники російської столиці вже визнали, що через пожежу збільшилася концентрація шкідливих речовин у повітрі.

Як розповіли очевидці, в районі пожежі стоїть "нестерпний сморід", а по землі "біжать полчища тарганів". За словами пожежників, тліти це звалище буде ще довго. "Щодо тарганів я не знаю. Я думаю, що всі таргани давно вже померли в такому диму", - сказав один з представників МНС.

Нагадаємо, останній тиждень над Москвою через сильні лісові пожежі стояв густий та їдкий смог. Концентрація шкідливих речовин у повітрі перевищувала допустиму концентрацію у чотири, а подекуди і в п'ять разів. Нарешті в ніч на четвер задимленість майже остаточно розсіялася.

Читайте також:

У Москві через спеку та смог встановлено рекорд смертності

Екологи: російська влада приховує загрозу "другого Чорнобилю"

У Києві на складі супермаркету "Ельдорадо" сталася велика пожежа

Москва задихається від смогу: чадного газу в повітрі утричі більше норми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: