Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пожежі в Австралії: місцеві збирають поранених коал і везуть до спеццентрів

Небайдужі збирають кошти для ліквідації наслідків стихійного лиха.

В Австралії травмованих звірів просто у багажниках привозять до спеціальних реабілітаційних центрів. Там їх лікують від опіків. Про це розповіли в ефірі ТСН.19.30.

Із кожним днем ростуть і людські жертви від пожеж. Цифра загиблих сягнула 24, та ще кількох не можуть знайти через полум'я. Найбільше потерпають штати Вікторія та Новий Південний Вельс.

Пожежникам доводиться працювати за пекельних умов - повітря переповнене димом. Для пілотів, які гасять полум'я із повітря, видимість майже нульова. Уряд оголосив, що виділить майже 2 мільярди доларів допомоги. Збирають кошти і знаменитості. Зокрема, Ніколь Кідман та Кайлі Міноуг виділили 500 тисяч доларів.

Синоптики кажуть, що дещо полегшать ситуацію дощі, які мають пройти частиною континенту. Але метеорологи побоюються, що разом із опадами з'являться блискавки, які можуть призвести до нових займань.

Як повідомлялося, екологи з Університету Сіднея заявили, що близько 480 мільйонів живих істот загинули у пожежах в Австралії. Зазначається, що температура у зоні пожеж сягає сотень градусів за Цельсієм, через що люди гинуть ще до того, як полум’я до них дістанеться.

За даними місцевої влади, масштабні лісові пожежі, що тривають в Австралії від жовтня, знищили вже багато мільйонів гектарів лісових площ. Вогнем також знищено близько 1000 будинків. Ситуацію ускладнюють тривала рекордна спека з температурами понад 40 градусів за Цельсієм та пориви вітру. 

Відео Австралійці масово рятують рідкісних тварин від несамовитого вогню

Травмованих звірів просто в багажниках привозять до спеціальних реабілітаційних центрів. Там їх лікують від опіків. Із кожним днем зростають і людські жертви від пожеж. Цифра загиблих сягнула 24-х, іще кількох не можуть знайти через полум'я. Найбільше потерпають штати Вікторія та Новий Південний Вельс. Пожежникам доводиться працювати за пекельних умов - повітря переповнене димом.  

Австралійці масово рятують рідкісних тварин від несамовитого вогню

Залиште свій коментар

Вибір редакції