Пожежі в Каліфорнії влаштовував ображений любитель собак

Пожежі, спровоковані Ойлером, знищили 17,4 тисячі гектарів лісів, вогнем було пошкоджено понад 50 будинків.

Житель Каліфорнії Реймонд Лі Ойлер підпалював ліси на півдні штату, щоб не дати приспати собаку породи пітбуль, яка йому належала.

Про мотиви вчинку Ойлера розповіла слідству його колишня дівчина, з якою він ділився своїми планами. Показання колишньої подруги обвинуваченого в підпалах у четвер було оприлюднено на засіданні суду, який розглядає справу Ойлера.

Адвокати Ойлера, у свою чергу, заявили, що собаку їхнього клієнта до моменту здійснення підпалу, в яких його звинувачують, уже випустили із спецпритулку і присипання їй не загрожувало. Вони також підкреслили, що клієнт свою провину категорично заперечує.

За даними слідства, Ойлер з червня по жовтень 2006 року здійснив більше 10 підпалів. У жовтні 2006 року при гасінні пожежі, яку влаштовано Ойлером, загинуло п'ять пожежників. Пожежі, які спровоковано Ойлером, знищили 17,4 тисячі гектарів лісів, вогнем було пошкоджено понад 50 будинків.

Суд у справі про підпали лісів на півдні Каліфорнії в 2006 році, як очікується, завершиться в кінці лютого. Якщо вину Реймонда Лі Ойлера буде повністю доведено, то йому загрожує смертна кара.

Як повідомлялося, у жовтні минулого року пожежа в околицях американського міста Лос-Анджелес (штат Каліфорнія) знищила 200 гектарів лісового масиву і впритул підійшла до межі міста. Серед причин пожежі у Каліфорнії називають багаття, яке розведено студентами.

Читайте також:

До Лос-Анджелесу підступає вогонь

Пожежі в Північній Каліфорнії знищили 111 будинків

В Каліфорнії рятувались від восьмибального землетрусу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: