Позиція Молдови щодо територіальної цілісності України ніколи не змінювалась – Додон

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Під час своєї передвиборчої кампанії президент Молдови визнавав анексований Крим частиною РФ.

Президент Молдови Ігор Додон заявив, що позиція його країни за всі 27 років незалежності щодо територіальної цілісності України ніколи не змінювалась.

Про це він заявив в ефірі телеканалу NTV-Moldova, передає "Інтерфакс".

"Що я можу сказати з цього приводу?! За 27 років незалежності офіційна позиція Молдови з приводу територіальної цілісності України ніколи не змінювалася. На цьому поставимо крапку", - підкреслив він.

Водночас, Додон підкреслив, що мав "дуже гарну розмову" з обраним президентом України Володимиром Зеленським.

"У нас була хороша, ґрунтовна розмова, обговорили різні проблеми. Ми домовилися і про зустріч, ми узгодимо ще, де і як проводити її", - повідомив молдовський президент.

Нагадаємо, президент Молдови Ігор Додон провів телефонну розмову з переможцем виборів в Україні Володимиром Зеленським та домовився про зустріч. Порошенко за час свого президентства відмовлявся зустрічатись із Додоном через заяви останнього про належність анексованого Криму Росії.

ВідеоМолдова опинилась у глибокій політичній кризі після виборів

Молдова оговтується від парламентських виборів, адже лунали підозри в отруєннях, мільярдних крадіжках, роботі на іншу державу. Політичну еліту просто трясе від внутрішніх сварок. Конституційний суд затвердив результати парламентських виборів, які відбулися три тижні тому, але жодна з політичних сил не набрала більшості, тому треба створювати коаліцію.

Молдова опинилась у глибокій політичній кризі після виборів

Залиште свій коментар

Вибір редакції