ПР хоче судитися через голосування за бюджет

Партія регіонів погрожує оскаржувати голосування за держбюджет у суді.

Фракція Партії регіонів у ВР буде в судовому порядку оскаржувати результати голосування за державний бюджет на 2009 рік у суді, оскільки голоси її двох народних депутатів було сфальсифіковано, заявив народний депутат від Партії регіонів Павло Пулковський.

За його словами, двоє депутатів від фракції Партії регіонів Павло Корж та Володимир Гуреєв визнали, що не брали участі в голосуванні за проект держбюджету, а замість них проголосували інші депутати, використовуючи дублікати карток для голосування. Тому ці народні депутати незабаром звернуться до суду, щоб визнати підсумки голосування недійсними.

Як повідомлялося, 26 грудня у Верховній раді України 226-ма голосами було ухвалено бюджет на 2009 рік. “За” нього також проголосували четверо депутатів від фракції Партії регіонів – Корж, Гуреєв, Чорновіл та Грицак.

Раніше про фальсифікацію під час голосування за бюджет заявив депутат від БЮТ Ігор Рибаков. За його словами, він особисто не голосував за цей документ, хоча його прізвище значиться в списку тих 226 народних депутатів, які підтримали цей закон.

Водночас голова ВР Володимир Литвин заявив про неможливість відкликання народним депутатом свого голосу за ухвалення закону про державний бюджет.

„Голос народного депутата не відкликається, заяву можна написати й долучити її до історії”, - зауважив Литвин.

За його словами, заявити про порушення під час голосування можна було одразу після процедури голосування, але цього не було зроблено.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: