Працівники з дому працюють у середньому на дві години довше, ніж в офісі – дослідження

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це може бути пов’язано із відсутністю витрат часу на дорогу до роботи.

Через карантин у зв’язку із пандемією коронавірусу офісні працівники працюють з дому у середньому на дві години довше.

Про це йдеться у дослідженні NordVPN, передає Bloomberg.

За даними дослідження, у США тривалість робочого дня з дому зросла у середньому на 3 години. Таким чином робочий час збільшився на 40%.

У країнах Європи цей показник нижчий і становить близько двох годин додаткового робочого часу. Більшість працівників розпочинають працювати раніше, аніж зазвичай. Це може бути пов’язано із тим, що вони не витрачають часу на дорогу до роботи.

"Коли обмеження будуть зняті, я думаю, багато компаній стануть набагато більш лояльними до роботи з дому", - зазначив експерт з цифрової конфіденційності NordVPN Teams Даніель Маркуссон.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Відео Покинуті й забуті: до пів мільйона людей можуть втратити роботу через карантин

До пів мільйона людей можуть втратити роботу через карантин. І це не межа. Поки бізнес ставить свої потужності на паузу, працівники йдуть геть ні з чим. Адже майже половина - офіційно на мінімалці. Що робити та куди бігти, щоб захистити свої права під час пандемії - дивіться у сюжеті.  Більше про коронавірус в Україні

Покинуті й забуті: до пів мільйона людей можуть втратити роботу через карантин

Залиште свій коментар

Вибір редакції