Працював на Маккейна й представляв Штати в НАТО. США визначилися із спецпредставником щодо України

Дипломат починав свою кар'єру в галузі зовнішньої політики як аналітик ЦРУ.

Державний секретар США Рекс Тіллерсон призначив колишнього посла США в НАТО Курта Волкера спеціальним представником щодо України.

Про це повідомляє прес-служба американського зовнішньополітичного відомства з посиланням на офіційного представника Державного департаменту Роберта Гаммонда.

"Волкер буде координувати всі зусилля Держдепартаменту, спрямовані на врегулювання конфлікту, що виник внаслідок вторгнення Росії до Криму, а потім і до східної України", - йдеться у доповіді старшого радника.

Волкер розпочав свою кар'єру в галузі зовнішньої політики як аналітик Центрального розвідувального управління 1986 року. Також працював у штабі сенатора Джона Маккейна з 1997 до 1998 року. Був кар'єрним дипломатом, який виконував обов'язки постійного представника в НАТО під час президентства Джорджа Буша та Барака Обами. Наразі він є експертом з питань зовнішньої політики та національної безпеки в Інституті міжнародного лідерства Маккейна в Університеті штату Аризона.

Нагадаємо, сьогодні в Гамбурзі розпочався саміт G20, під час якого має відбутися розмова між президентом США та главою РФ. Очікується, що у фокусі перемовин має бути й ситуація в Україні.

Фотогалерея Обійми, погляди й поцілунки. До Гамбурга злетілися представники "Великої двадцятки" (27 фото)

Залиште свій коментар