Працівники АЕС в Індії отруїлися радіоактивною водою

55 співробітників індійської атомної станції опромінилися питною водою з кулера. Керівництво АЕС стверджує, що витоку радіації немає.

Більше півсотні співробітників атомної станції "Кайга" в Індії опромінилися питною водою з автомата.

За інформацією місцевих ЗМІ, 55 працівників АЕС отруїлися тритієм (радіоактивний важкий ізотоп водню), після того, як випили води з розташованого на станції кулера.

Підвищений рівень радіації у людей був виявлений 25 листопада під час звичайної перевірки. Всіх працівників негайно госпіталізували.

"Подальше розслідування показало, що джерелом потрапляння тритію в організм стало вживання води з одного автомата, який виявився зараженим. Автомат був ізольований і виведений з експлуатації", - повідомив директор станції.

Керівництво АЕС наголосило, що витоків радіації з реактора станції не зафіксовано, загрози навколишньому середовищу і людям немає.

Як тритій міг потрапити в автомат з питною водою, наразі з'ясовує перевірка.

Колишній голова Комісії з атомної енергії Індії Аніл Какодкар охарактеризував інцидент як "шкідництво" з боку невідомого співробітника станції.

АЕС "Кайга" розташована в індійському штаті Карнатака. На станції введено в експлуатацію три енергоблоки потужністю 220 мегават, четвертий енергоблок планується ввести в експлуатацію найближчим часом.

Читайте також:

На американській АЕС стався витік радіації

Чорнобиль визнано найекзотичнішим у світі місцем для туризму

Китайці випадково переплавили радіоактивний метал

В Індії загорівся нафтопереробний завод, є жертви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: