Працівники лондонського метро влаштовують дводенний страйк

Лондон готується до транспортного колапсу: ввечері 9 червня працівники метрополітену розпочнуть страйк.

Працівники лондонського метро не змогли домовитися з керівництвом метрополітену про поліпшення умов праці і підвищення зарплати. У вівторок, 9 червня, о 19:00 вони розпочнуть 48-годинний страйк, здатний паралізувати підземну транспортну мережу міста.

Близько 10 тисяч службовців метро Лондона незадоволені діями мерії і керівництва метрополітену. Першим кроком у конфлікті стала заява мера Лондона Бориса Джонсона про скорочення тисячі робочих місць в міському метро.

У відповідь профспілка транспортних працівників RMT зажадала підвищення зарплат. RMT також наполягає на скасуванні п'ятирічного плану із зарплати, який практично виключає перспективу підвищення оплати праці найближчим часом.

Переговори між RMT і керівництвом метрополітену тривали майже 10 годин, але не дали жодних результатів.

"Керівництво не тільки не змогло вирішити існуючу суперечку, воно виявилося нездібним дотримуватися навіть вже досягнутих домовленостей", - заявив глава профспілки Боб Кроу.

Проте представники міської влади сподіваються, що співробітники метрополітену все ж таки відмовляться від страйку, оскільки він зможе застопорити щоденне пересування близько 3 мільйонів людей. Крім того, це великі грошові витрати для міської адміністрації. Лондонська Торговельно-промислова палата оцінює можливі збитки від дводенного страйку в 158 мільйонів доларів.

Втім, мерія про всяк випадок розповсюдила офіційне повідомлення про те, що на вулиці будуть виведені додаткові автобуси і таксі.

Читайте також:

Заброньований для Обами паризький готель розпочав страйк

Страйк паралізував авіасполучення Греції

Тисячі жінок оголосили сексуальний страйк

Французькі робітники розгромили завод та міську адміністрацію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: