Працівники в'язниць Великобританії оголосили страйк

На роботу вже не вийшли працівники в'язниці Risley у Ворінгтоні та їхні колеги з ліверпульської в'язниці.

Працівники в'язниць Великобританії оголосили страйк, передає Sky News. На роботу вже не вийшли працівники в'язниці Risley у Ворінгтоні та їхні колеги з ліверпульської в'язниці, які відмовляються від виконання своїх обов'язків вже другий день. Очікується, що їх підтримають колеги з інших виправних установ Сполученого королівства. Про готовність страйкувати оголосили тюремники Прістона, Кардіффа і Уондсвурда.

Як повідомили представники Асоціації працівників в'язниць Великобританії, які організували страйки, причиною послужили знущання і нестатутні відносини по відношенню до рядових співробітників з боку вищого керівництва місць позбавлення волі.

Представники Тюремної служби Великобританії вже назвали страйк незаконним, пославшись на відповідні положення законодавства Сполученого королівства. "Відносно співробітників, які не вийшли на роботу, а також підтримали страйки іншими діями, будуть вжиті відповідні заходи, тому що за законом тюремники не мають права страйкувати", - йдеться в офіційному повідомленні цього урядового органу країни.

Нагадаємо, у Литві знайдена секретна в'язниця ЦРУ, про існування якої журналісти дізналися влітку 2009 року. Про це повідомляє телеканал ABC.

В'язниця знаходилася в селищі Антівілай недалеко від дач литовських чиновників, за 20 кілометрів від Вільнюса. Раніше в цій будівлі розташовувалася школа верхової їзди.

Читайте також:

У Литві знайдена секретна в'язниця ЦРУ

Для в'язнів Гуантанамо підготували порожню тюрму в Монтані

США закривають секретні в'язниці за кордоном

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: