Працівників посольства Росії прослуховували

Посол Росії в Грузії В’ячеслав Коваленко запрошений до МЗС Грузії для роз'яснень щодо телефонних розмов і зустрічей.

Росія-Грузія
Архів
Депутат грузинського парламенту стверджує, що прослуховування проводили законно.
Посол Росії в Грузії В’ячеслав Коваленко запрошений до МЗС Грузії. Як повідомили в департаменті інформації зовнішньополітичного відомства, МЗС вимагає від посла роз'яснень щодо телефонних розмов і зустрічей, які, судячи з відеоматерілів, поширених МВС Грузії, нібито вели співробітники російського посольства з лідерами грузинської опозиції.

Записи, які компрометують лідерів грузинської опозиції, були отримані під час прослуховування телефонних розмов співробітників посольства Росії в Тбілісі. Про це заявив депутат грузинського парламенту Ніколоз Руруа.

"Весь цей компромат і матеріали ми отримали в результаті законного прослуховування телефонних розмов співробітників посольства Росії в Грузії", сказала Руруа.

МВС Грузії розповсюдило в середу телефонні записи, на яких, за даними МВС, лідери грузинської опозиції розповідають російським дипломатам про ситуацію в Тбілісі і про плани опозиції.

Грузинська опозиція також провела зустрічі з послами США і низки європейських держав, акредитованих в Грузії. Голова парламентського комітету з оборони і безпеки Гігі Тарганадзе стверджував, що після оприлюднення цих матеріалів опозиція остаточно себе дискредитувала і ще раз довела, звідки нею керують.

"Я звертаюся до грузинського народу - після показу цих кадрів і прослуховування аудіозапису розмов у вас, я упевнений, відпаде бажання бути обдуреними. Я упевнений, що жоден патріот сьогодні в Грузії не захоче під російським прапором виступати проти грузинської держави", сказав Таргандадзе.

За словами депутата, грузинська влада не дозволять лідерам опозиції дестабілізувати ситуацію і розхитати основи держави.

Грузинська опозиція сьогодні заявила, що в Тбілісі викрадений один з її лідерів Коба Давіташвілі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: