Правила міжнародних авіаперевезень знову посилять

Після спроби терористів з Ємену направити в США на поштових літаках бомби, США вирішили посилити правила, що регулюють міжнародні вантажні авіаперевезення.

Правила, що регулюють міжнародні вантажні авіаперевезення, будуть посилені після спроби терористів з Ємену направити в США на поштових літаках бомби, замасковані під посилки. Про це заявила міністр внутрішніх справ Великобританії Тереза Мей.

"Ми вивчимо заходи в галузі безпеки, які треба буде прийняти стосовно до повітряних вантажоперевезень, - сказав британський глава МВС. - Ми обговоримо ці заходи з представниками галузі".

Тереза Мей сказала, що поки рано говорити про те, наскільки сильно буде посилена перевірка вантажів, що відправляються повітряним транспортом. Їх повна перевірка збільшить витрати авіатранспортних компаній і приведе до зростання тарифів.

Глава британського МВС заявила, що, враховуючи активізацію терористів, не варто очікувати ослаблення жорстких правил особистого огляду пасажирів перед посадкою в літаки. До спрощення процедур особистого огляду нещодавно закликали представники британської галузі авіаперевезень, зокрема, голова правління компанії British Airways Мартін Броутона. За словами Мей, "під час війни проти тероризму подібні ретельні перевірки необхідні".

Читайте також:

Євросоюз дозволить авіапасажирам перевозити рідину в ручній поклажі

Мінтрансзв'язку ввів нові збори з авіакомпаній: квитки подорожчають

Аеропорт в Жулянах віддадуть в приватні руки на 49 років

Українські туристи стали менше їздити за кордон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: