Ісландія на чолі з прем'єром-лесбіянкою легалізувала гей-шлюби

Парламент Ісландії дозволив одностатеві шлюби. Законопроект підтримали 49 із 63 депутатів, при тому що майже половину членів законодавчого органу становлять жінки.

Парламент Ісландії - єдиної країні, лідер якої (прем'єр Йоханна Сігурдадоттір) відкрито заявила про свою нетрадиційну орієнтацію - ухвалив закон, що дозволяє одностатеві шлюби.

Законопроект підтримали 49 із 63 депутатів, жодного голосу "проти" не було. У законі змінене формулювання "шлюбу" в тому сенсі, що шлюб є законним союзом двох людей, а не тільки чоловіка та жінки.

Правляча коаліція привітала цей крок, заявивши, що день ухвалення цього закону став значним днем у всьому світі для тих, хто бореться за права сексуальних меншин і людей в цілому.

Закон має ратифікувати президент, але це вважається суто формальністю, оскільки за всю історію країни президент відправив закон на референдум тільки двічі.

Тепер Ісландська протестантська церква також повинна визначитися, чи дозволяти вінчання одностатевих пар.

Зазначимо, що майже половину членів парламенту Ісландії становлять жінки. Нещодавно вони змогли більшістю голосів ухвалити закон про заборону стриптизу - Ісландія стала першою європейською країною за винятком Ватикану, Андорри та кількох інших карликових держав, де стриптиз заборонено на державному рівні.

Читайте також:

В Ісландії заборонили стриптиз

Новий уряд Ісландії очолила колишня стюардеса-лесбіянка

Папа Римський засудив гомосексуальні шлюби

У Непалі вирішили створити "рай для геїв"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: