Правнучка Хрущова впізнала в одному із російських "шпигунів" свого студента

Правнучка Микити Хрущова, яка проживає у США, впізнала в одному з російських "шпигунів" свого студента. Вона завжди дивувалася, чому у хлопця такі "російські манери".

Правнучка Микити Хрущова, викладач журналістики і культури в Новій школі в Нью-Йорку Ніна, впізнала в одному з департованих з США російських "шпигунів" свого студента.

Йдеться про Річарда Мерфі, справжнє ім'я якого Володимир Гур'єв.

За словами Хрущової, вона була науковим керівником Мерфі протягом трьох років, починаючи з 2002 року. І весь цей час її бентежило, що у її учня з американським прізвищем, який стверджував, що він народився у Філадельфії, настільки помітний російський акцент і зовсім російські манери.

"У нього був жахливий російський акцент і він був неймовірно нещасною особистістю. Я була впевнена, що він - не американець. Це було дуже дивно", - розповіла правнучка радянського лідера.

Вона також повідомила, що ніколи не питала його про це безпосередньо, тому що не хотіла дізнатися про яку-небудь російську драму.

Мерфі був затриманий разом з ще 9 підозрюваними російськими "шпигунами" 28 червня. 8 липня усі заарештовані визнали в суді свою провину і були департованими до Росії.

В обмін Росія звільнила і вислала 4-х засуджених за шпигунство на користь західних спецслужб.

Читайте також:

Обама знав про російських шпигунів ще до скандалу

"Російські шпигуни" не передавали Росії секретну інформацію

Російських шпигунів помістили в карантин і проводять "розбір польотів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: