Правоохоронці ісламської революції запропонували охороняти "флотилії свободи"

Морські сили "готові супроводжувати судна з гуманітарними вантажами для пригноблених жителів Гази", якщо такий наказ віддасть аятолла Алі Хаменеї.

Іранський Корпус вартових ісламської революції запропонував свої послуги з охорони майбутніх флотилій з гуманітарною допомогою жителям сектора Газа.

Як заявило джерело, близьке до командування елітного підрозділу, морські сили "готові супроводжувати судна з гуманітарними вантажами для пригноблених жителів Гази", якщо такий наказ віддасть аятолла Алі Хаменеї.

31 травня ізраїльські війська не пустили в сектор Газа, який протягом трьох років перебуває в режимі блокади, суду "флотилії свободи". Вона везла в регіон 10 тонн гуманітарного вантажу. На судах також знаходилися більше 600 правозахисників з європейських і арабських країн.

Ізраїль попередив, що не пропустить суду в сектор Газа і запропонував їм розвантажитися в порту Ашдод. Там влада обіцяла перевірити вантаж і передати його в блокований регіон по каналах ООН. Після того, як суду "флотилії" відмовилися на вимогу влади пройти в Ашдод, на них висадився ізраїльський спецназ.

У ході операції загинули 9 осіб і понад 30 отримали поранення. За словами ізраїльських військових, сутичку спровокували пасажири теплоходу, які напали на солдатів з ножами і палицями. Після того, як комусь із нападників вдалося відняти пістолет у одного з спецназівців, військові були змушені відкрити вогонь. Організатори експедиції стверджують, що ізраїльтяни першими почали стріляти в пасажирів судна.

Читайте також:

Ізраїль перехопив ще одне судно, що відстало від "Флотилії свободи"

Ізраїль знайшов чеченський слід "Флотилії свободи"

Ізраїль: на борту судна "Флотилії свободи" були професійні найманці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: