Правозахисники попросять Путіна про відставку Кадирова через його різкі висловлювання

Минулого тижня він фактично назвав опозиціонерів ворогами народу.

Рада з прав людини при президентові розглядає питання щодо підготовки доповіді Володимиру Путіну про висловлювання Рамзана Кадирова та його оточення.

Про це повідомив заступник голови Ради Євген Бобров, повідомляє телеканал Дождь.

РПЛ попросить президента відреагувати на заяви Кадирова з варіантом його відставки.

"Ці дії, які розв'язують постійно агресію, вони, звичайно, неприпустимі, їм повинна бути дана оцінка президентом", — каже Бобров.

РПЛ також запропонує Генеральному прокурору РФ перевірити висловлювання представників Чечні щодо ознак складу злочину. Найбільш жорстким варіантом реакції президента Бобров назвав зняття Рамзана Кадирова з посади глави Чеченської республіки. Втім, на його думку, після першого звернення відставка навряд чи піде.

"Швидше за все, на перший раз президент не відреагує, але позначку там собі зробить, що якщо і РПЛ конкретні дані висловлює, підкріплені доказами, то потрібно буде попросити Генпрокурора перевірити в заявах ознаки складу злочину", — зазначив він.

Глава Чечні Рамзан Кадиров 12 січня, сказав, що позасистемна опозиція намагається розхитати ситуацію в Росії.

"Представники так званої позасистемної опозиції намагаються нажитися на складній економічній ситуації. До таких людей треба ставитися як до ворогів народу, як до зрадників. У них немає нічого святого", — сказав він.

Минулого тижня російські правозахисники та інші громадські діячі написали відкриту заяву про необхідність відставки Кадирова.

Раніше президент Чечні Рамзан Кадиров публічно "відчитав" соціального працівника з села Гвардійське Айшат Інаєву, яка мала зухвалість висловитися про нього погано в Мережі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: