Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Правозахисники повідомляють про більш ніж 400 затриманих по всій Росії

Затримують всіх підряд, не тільки прихильників Мальцева.

5 листопада по всій Росії поліцейські затримали вже 412 людей.

Про це повідомляє проект "ОВД-Инфо".

У Москві затримані 376 осіб, у Петербурзі та Ростові-на-Дону - по 13, у Краснодарі - 10, троє у Красноярську і двоє у Пермі.

Серед них не тільки прихильники націоналіста В'ячеслава Мальцева, що передбачив революцію на 5 листопада, але і волонтери штабу Олексія Навального, а також люди, які поверталися з читань Адама Сміта.

В ОВС "Мар'їна Роща" і "Пресненський" поліцейські повідомили, що на затриманих будуть складені протоколи про непокору законному розпорядженню працівника поліції. Всіх затриманих в ОВС "Міщанський" склали залишили у відділі на дві доби до суду, який відбудеться 7 листопада. Всіх затриманих в ОВС "Замоскворіччя" відпустили без оформлення протоколів після допиту слідчого комітету.

Фотогалерея У Москві поліція затримала учасників зірвався маршу націоналістів і трохи не затоптав дівчину (14 фото)

Раніше опозиціонер В'ячеслав Мальцев неодноразово заявляв, що 5 листопада у Росії відбудеться революція. Напередодні він розповів про затримання понад сотні своїх прихильників по всій Росії. Раніше в ФСБ заявили, що затримали учасників "законспірованої осередку руху "Артпідготовка". У ФСБ говорили, що вони готували підпали адміністративних будівель і нападу на поліцейських 4 і 5 листопада. Активістів руху затримували в Москві, Красноярську, Краснодарі, Казані, Самарі, Саратові і Томську.

При цьому сам Мальцев говорив, що "Артпідготовка" є YouTube-каналом, а не рухом.

Нагадаємо, на початку жовтня у Росії на акції на підтримку опозиційного політика Олексія Навального, який перебуває у СІЗО, у понад 20 великих містах вийшли тисячі людей. Поліцейські затримали щонайменше 282 мітингувальників. Особливо жорсткі затримання відбувалися в Санкт-Петербурзі.

Чимало активістів висловлювалися не лише за звільнення Навального та керівника його передвиборчої кампанії Леоніда Волкова, а й проти режиму президента РФ Володимира Путіна. При владі він перебуває останні 18 років. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції