Правозахисники зафіксували на виборах у США зростання кількості порушень

Деякі виборці повідомляють, що на їх думку намагаються вплинути в день голосування.

Правозахисна організація Комітет юристів за громадянські права зареєструвала зростання порушень на виборах президента США 8 листопада у порівнянні з минулими виборами.

Про це пише ВВС.Russian.

Комітет організував гарячу лінію, на яку надходять скарги виборців. У перші години на лінію надійшло понад 4 тис. дзвінків зі скаргами на дрібні порушення. Це більше, ніж торік за аналогічний період, повідомили в організації. Деякі виборці повідомляють, що на їх думку намагаються вплинути в день голосування. Чимало таких дзвінків стосуються запитань до виборців, за кого вони проголосували або збираються голосувати. Також іноді в черзі на дільниці виникає суперечка, виборці починають голосно обговорювати вибори, викрикуючи імена кандидатів. Такі інциденти деякі виборці теж сприймають як спробу сторонніх вплинути на свою думку.

Близько половини подібних скарг надійшли з Пенсільванії, повідомили правозахисники. Також багато скарг з Флориди. Часом невідомі в мегафони вигукують заклики голосувати за кого-небудь із кандидатів.

Комітет юристів за громадянські права під час дострокового голосування отримав близько 80 тисяч дзвінків. До закриття дільниць правозахисники планують обробити ще більше 90 тисяч повідомлень.

Нагадаємо, що в Америці ще в 10 штатах закрилися виборчі дільниці. За даними CNN, республіканець Дональд Трамп вирвався в лідери: в нього підтримка 128 вибірників проти 97 у його опонента Гілларі Клінтон.

Республіканець отримав підтримку в Техасі, Південній і Північній Дакоті, Небрасці, Канзасі і Вайомінгу, Клінтон перемогла в штаті Нью-Йорк.

ВідеоУкраїнське питання стало одним з пунктів розлогої політичної програми Клінтон і Трампа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: