Правозахисники звинуватили нову владу Лівії в тортурах і вбивствах

Amnesty International звинуватила лівійських повстанців, а загалом, і нову владу Лівії у скоєнні злочинів проти людей, а саме вбивстві і тортурах. ПНР ці звинувачення відкидає.

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International заявила про причетність противників екс-глави Лівії Муаммара Каддафі до тортур і вбивств людей і закликала нову владу "вжити заходів для запобігання цьому".

Відповідальність за більшість злочинів лежить на прихильниках колишнього режиму, однак його противники причетні до навмисних нападів на цивільних осіб, викрадення людей, позбавлення їх волі і навіть тортур, йдеться в останній доповіді організації. Всі ці діяння, якщо підтвердяться, можуть бути віднесені до військових злочинів.

У Amnesty International відзначають, що повна картина злочинів, скоєних в ході громадянської війни в цій північноафриканській країні, ще не складена.

Правозахисники закликають Перехідну національну раду Лівії (ПНР), що прийшла на зміну режиму Каддафі, ретельно розслідувати порушення прав людини і протидіяти фактам ксенофобії та расизму.

Представник ПНР, новий міністр юстиції Лівії Мохамед аль-Алагі не погодився з висновками Amnesty International.

Він зазначив, що бойовки, які воювали на стороні ПНР "робили помилки", але ці дії не можуть бути віднесені до військових злочинів.

Читайте також:

Лівія буде помірною мусульманською демократією

Війська Каддафі напали на нафтопереробний завод

Лівійські повстанці зайняли останній бастіон поваленого диктатора

У Лівії створили спецпідрозділ для полювання на Каддафі

ВідеоПравозахисники звинуватили нову владу Лівії в тортурах і вбивствах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: