Іранський і американський дипломати вперше зустрінуться в Москві

Раніше Вашингтону відмовляли, коли він намагався взяти участь в засіданнях Шанхайської організації співпраці.

Держдепартамент США відправляє до Москви високопоставленого дипломата на конференцію Шанхайської організації співпраці (ШОС) з питань Афганістану, яка відбудеться наступного тижня.

На заході будуть створені умови для першої при адміністрації Барака Обами зустрічі американського представника з іранським урядовцем, пише The Wall Street Journal.

Раніше Вашингтону відмовляли, коли він намагався взяти участь в засіданнях ШОС. Нагадаємо, до складу організації входять Росія, Китай і держави Центральної Азії. Іран, Афганістан і Пакистан мають статус спостерігачів - вони можуть бути присутнім на зустрічах, але не можуть голосувати.

Представляти США на конференції в Москві буде заступник помічника держсекретаря у справах Південної і Центральної Азії Патрік Мун. Як очікується, в зустрічі також візьме участь спеціальний представник Франції по Пакистану і Афганістану Пьєр Леллюш.

Нагадаємо, недавно Комісія з американської політики щодо Росії підготувала доповідь для президента США Барака Обами, в якому рекомендувала йому спробувати перетворити Росію на американського партнера при вирішенні питань, пов'язаних з ядерною програмою Ірану і з антитерористичною діяльністю, де на перше місце виходить проблема Афганістану.

У зв’язку з цим комісія радить по-новому поглянути на питання розгортання третього позиційного району ПРО США в Польщі і Чехії, а також знайти варіанти підтримки суверенітету України і Грузії, які не мають на увазі їх членства в НАТО.

Читайте також:

Обама продовжив санкції проти Ірану

Відмінивши тортури, Обама сприяє терористам

Президент Болівії забрав землю в багатих і віддав бідним

В мечеті на південному сході Ірану стався вибух
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: