Представник Росії на “нормандських” переговорах у Парижі заявив про необхідність перемир’я

Дата публікації
Перегляди
3999
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Представник Росії на “нормандських” переговорах у Парижі заявив про необхідність перемир’я

Фото: УНІАН

Водночас Дмитро Козак наголосив на нерозв'язних протиріччя щодо реалізації Мінських угод.

Заступник голови адміністрації російського президента Путіна Дмитро Козак, який представляв Росію на зустрічі радників лідерів "нормандської четвірки” заявив, що сторони зійшлися на тому, що режим перемир'я на Донбасі має дотримуватися безумовно.

Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на його брифінг після зустрічі. 

Представник Кремля відзначив суттєве зниження кількості обстрілів на Донбасі та заявив, що режим припинення вогню повинен дотримуватися безумовно “обома сторонами”. 

Також він  зауважив, що тема саміту лідерів країн “нормандського формату” сьогодні не обговорювалася, оскільки існують нерозв'язні протиріччя щодо реалізації Мінських угод.

"У нас відбулася непроста розмова, але, можливо, перша така відверта розмова для того, щоб провести інвентаризацію всіх проблем, пов'язаних з реалізацією Мінських угод", - сказав Козак.

Політрадники "нормандської четвірки" узгодили спільне комюніке, яким підтримали сталий режим припинення вогню на Донбасі. За словами представника України на переговорах, очільника Офісу президента Андрія Єрмака, це перший документ який вдалося узгодити на такій зустрічі починаючи з грудня 2019 року. 

У форматі політрадників лідерів "нормандської четвірки" не обговорювалися питання щодо ситуації на кордонах навколо України та агресивних намірів Кремля. 

Наступна зустріч представників "нормандського формату" відбудеться через 2 тижні у Берліні. За словами Козака, на цій зустрічі планується обговорення організації виборів до органів місцевого самоврядування на окупованому Донбасі.

Нагадаємо, сьогоднішню зустріч радників лідерів "нормандського формату" керівник Офісу президента України Андрій Єрмак назвав "реанімацією" самого "нормандського формату".

Читайте також:

Наступна публікація