Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Представника "жовтих жилетів" Еріка Друє затримали в Парижі, – ЗМІ

Друє був затримали близько 21:00 за паризьким часом на площі Згоди

Французька поліція в середу затримала одного з представників руху "жовтих жилетів" Еріка Друє за проведення у Парижі неузгодженої акції протесту.

Про це повідомив телеканал BFM.

Друє був затримали близько 21:00 за паризьким часом на площі Згоди, де перебувала група "жовтих жилетів". Адвокат затриманого пояснив, що Друє вирішив приєднатися до "жовтих жилетів", коли зустрів їх у центрі міста. Разом з ним були затримані ще кілька прихильників руху. Адвокат затриманого заявив, що арешт був незаконним.

Лідер руху "Нескорена Франція" Жан-Люк Меланшон засудив дії поліції.

"Ерік Друє знову заарештований. Чому? Зловживання владою. Тепер політика поліції полягає в переслідуванні організаторів "жовтих жилетів", - написав Меланшон.

ВідеоПід час протестів "жовтих жилетів" у Франції затримано 65 людей

На вулиці по всій Франції шосту суботу поспіль виходять люди, невдоволені політикою уряду Еммануеля Макрона. Не обійшлося без сутичок з поліцією - правоохоронцям довелося вгамовувати протестувальників за допомогою сльозогінного газу. Усього у Франції затримано 65 людей. 

Під час протестів "жовтих жилетів" у Франції затримано 65 людей

23 грудня Друє був затриманий на демонстрації за "носіння забороненої зброї категорії D". Крім цього, 7 грудня прокуратура Парижа розпочала розслідування стосовно нього за заклики "увірватися в Єлисейський палац". Відповідаючи на питання в ефірі телеканалу BFM про те, що маніфестанти будуть робити, дійшовши до Єлисейського палацу, Друє сказав: "Ми увірвемось туди. Люди хочуть, щоб їх почули".

Після цих висловлювань префект паризької поліції направив заяву в прокуратуру, яка на підставі цього звернення порушила справу стосовно Друє за "підбурювання до вчинення злочину і правопорушення".

30 грудня по Франції прокотилася сьома хвиля маніфестацій "жовтих жилетів", які тепер, крім скасування підвищення тарифів на автомобільне паливо і введення податкового мораторію, вимагають відставки глави держави і проведення "референдумів громадянської ініціативи" для затвердження нових законів. Нова серія протестів виявилася найменш потужною за останні півтора місяці. Проте, зіткнення маніфестантів з поліцією були відзначені в кількох містах.

Нагадаємо, що 2 січня кілька десятків "жовтих жилетів" заблокували нафтову базу на північному заході Франції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції