Представники Південної Кореї під час візиту до КНДР оцінять готовність Пхеньяна до діалогу зі США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сеул прагне до переговорів з Пхеньяном, однак цей діалог не може відбутися до денуклеаризації Північної Кореї.

У понеділок, 5 березня, представники Південної Кореї прибувають до КНДР.

За словами міністра закордонних справ Південної Кореї Кан Ген Хва, вони мають оцінити прагнення північнокорейського керівництва до початку переговорів зі США, пише Інтерфакс.

"Хоча в ході Олімпіади в Південній Кореї між делегаціями США і Північної Кореї не було прямих контактів, ми можемо повідомити, що обидві сторони продемонстрували таке бажання", - заявила Кан Ген Хва.

Міністр зазначила, що "зараз, коли ми посилаємо наших спеціальних представників в Пхеньян, ми сподіваємося глибше вивчити готовність Північної Кореї до діалогу".

Вона додала, що Сеул прагне до переговорів з Пхеньяном, однак цей діалог не може відбутися до денуклеаризації Північної Кореї.

"Ми прекрасно усвідомлюємо, що міжкорейський діалог і поліпшення відносин між Півднем і Північчю не можуть бути продовжені за відсутності прогресу в спробах мирного вирішення північнокорейського ядерного питання", - сказала Кан Ген Хва.

Цей прогрес, за її словами, передбачає і прямий діалог між КНДР і США.

До південнокорейської делегації, що вирушає до Пхеньяна, увійдуть 10 високопоставлених південнокорейських чиновників, в тому числі керівник Національної розвідувальної служби і радник президента з національної безпеки.

ВідеоІсторична розмова: світ обговорює візит сестри лідера КНДР на відкриття Олімпіади

Кім Йо Чжон – найближча родичка чинного лідера КНДР. Вона єдина з династії Кім, яка наважилася приїхати до сусідів. І на Ігри, як виявилося, поїхала із листом від старшого брата. Подробиць змісту листа не розголошують, але особисто президента Південної Кореї запросили приїхати у Пхеньян якомога раніше.

Історична розмова: світ обговорює візит сестри лідера КНДР на відкриття Олімпіади

Нагадаємо, лідер КНДР Кім Чен Ин запросив президента Південної Кореї Мун Чже Іна до столиці Північної Кореї – Пхеньяну. Так, 10 лютого повідомлялося, що відбулася зустріч президента Республіки Корея з делегацією КНДР, в яку входять голова президії Верховного народного зібрання (парламенту) Кім Ен Нам і рідна сестра лідера країни Кім Чен Ина - Кім Йо Чжон. Переговори тривали близько трьох годин. Варто зазначити, що це перша подібна зустріч між представниками керівництва двох країн від 2007 року. 

Своєю чергою, віце-президент Сполучених Штатів Америки Майк Пенс під час церемонії відкриття Олімпійських ігор у Пхенчхані сидів дуже близько біля сестри лідера КНДР Кім Чен Ина Кім Йо Чжон.

Фотогалерея Небачена близькість: віце-президент США на відкритті Олімпіади сидів поруч з сестрою Кім Чен Ина (5 фото)

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції