Представники влади Киргизії спростували інформацію про взяття їх у заручники

В.о. губернатора Джалал-Абадської області Бектур Асанов і в.о. міністра оборони просто вели переговори у натовпі митингувальників.

В.о. губернатора Джалал-Абадської області Бектур Асанов і в.о. міністра оборони, спецпредставник тимчасового уряду Киргизії Ізмаїл Ісаков, про яких раніше повідомлялося, ніби вони пропали після спілкування з демонстрантами і були захоплені в заручники, знайшлися. Причому, схоже, нікуди вони і не зникали - у всякому разі, Бектур Асанов спокійно роздавав інтерв'ю журналістам.

Зокрема, він розповів про ситуацію в зоні заворушень, що почалися в області в середині травня. За його словами, вона взята під контроль; до патрулювання міста і Сузакського району мають приєднатися дружини, сформувані з громадян киргизької і узбецької національності, в завдання яких входить також проведення роз'яснювальної роботи серед населення про неприпустимість прояву міжетнічної ворожнечі.

У місті Ош, що знаходиться в 110 кілометрах від Джалал-Абада, 21 травня вдень і ввечері не було відзначено ніяких стихійних зборів або протиправних виступів.

Серед місцевих жителів немає ніякої паніки. За його словами, життя в місті йде у звичному ритмі, працюють всі держустанови, школи, ринки, розважальні заклади, ніяких обмежень на їхню роботу не введено.

Нагадаємо, деякі ЗМІ раніше повідомили, що під час мітингу на іподромі Джало-Абада Асанов і Ісаков були взяті в заручники. За іншими даними, захоплення не було, а в.о. губернатора і міністра оборони просто стояли в натовпі демонстрантів і вели з ними переговори. Тимчасовий уряд не підтверджував, що високопосадові особи захоплені заколотниками, та й взагалі з міста надходила суперечлива інформація.

Зокрема, повідомлялося, що Бектур Асанов був побитий демонстрантами, які виступають проти лідера узбецької громади Кадиржана Батирова. Натовп, що налічував, за різними даними, від трьох до п'яти тисяч осіб, був незадоволений тим, що Асанов і Ісаков не вийшли до народу напередодні.

Читайте також:

У Киргизії розлючений натовп побив губернатора і міністра оборони

Вибори президента Киргизії відбудуться восени 2011 року

На півдні Киргизії оголошено надзвичайний стан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: