Прем'єр Британії несподівано прибув до Афганістану

Услід за главою Пентагону, до Афганістану прилетів прем'єр Британії. Союзники хочуть переконатися, що президент Афганістану призначить міністрів, які їх влаштують.

Прем'єр-міністр Великобританії Гордон Браун в неділю, 13 грудня, прибув до Афганістану. Про його візит до останнього моменту нічого не було відомо.

Після приїзду Браун провів коротку зустріч з керівництвом провінції Гельменде, після чого відправився в розташування британського військового контингенту. Під час візиту Браун також планує провести зустріч з президентом Афганістану Хамідом Карзаєм для обговорення питань багатобічної співпраці.

"Нам необхідно не тільки продемонструвати намір битися з (рухом) "Талібан" і ослабити його, але також необхідно, щоб афганський уряд, зі свого боку, продемонстрував намір відігравати у майбутньому велику роль в тому, що має бути зроблене", - заявив Браун журналістам.

Візит високопосадовця до Афганістану став вже другим за минулий тиждень. 8 грудня до Кабула прибув міністр оборони США Роберт Гейтс. Як заявив Гейтс, мета його поїздки – підтвердити позицію США як довгострокового партнера Афганістану та переконати президента країни Хаміда Карзая призначити "чесних" міністрів в уряд.

Список нового кабінету міністрів адміністрація Карзая мала передати на твердження до парламенту ще минулого вівторку, проте, він буде представлений туди тільки на початку наступного тижня.

Місцеві спостерігачі пов'язують це з тим, що іноземні союзники Карзая хочуть наперед знати, що кандидатури на міністерські посади, які затверджуватимуть афганські парламентарії, їх влаштовують.

Читайте також:

Пентагон передрік збільшення втрат США в Афганістані

Таліби пообіцяли Обамі "безліч нових трун"

Обама оприлюднив нову стратегію США в Афганістані

10 країн НАТО вирішили збільшити контингент в Афганістані

ВідеоПрем'єр Британії несподівано прибув до Афганістану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: