Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прем'єр Британії Тереза Мей може найближчим часом назвати дату своєї відставки - ЗМІ

Прем'єрка зустрінеться з членами Комітету 1922.

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей найближчими днями призначити дату своєї відставки. Про це повідомляє ВВС з посиланням на голову Комітету 1922 року Грема Брейді.

За словами Брейді, Комітет попросив британську прем'єрку розповісти про плани на майбутнє. На це Мей  "запропонувала приїхати і зустрітися з керівником". "Було б дивно, якби це не привело до чіткого розуміння (дати її залишення посади) в кінці зборів", - сказав він.

Раніше Брейді заявляв, що Мей повинна прискорити цей процес і оголосити про відставку до того часу, коли Палата громад піде на літні канікули. Вони починаються у третій-четвертий тиждень липня. Прем'єр-міністр сказала, що піде у відставку, коли її угода з Brexit буде ратифікована Парламентом. Утім деякі депутати хочуть встановити фіксовану дату.

Зустріч депутатів-консерваторів і Терези Мей запланована на середу, 15 травня.

Нагадаємо, 23 червня 2016 року у Великій Британії відбувся референдум щодо виходу країни зі складу Європейського Союзу. "За" проголосувало 51,9% осіб, "проти" – 48,1%. За попередніми домовленостями,  процес виходу мав завершитися 29 березня. 21 березня 27 країн ЄС схвалили на саміті відтермінування Brexit на підставі двох можливих сценаріїв: до 12 квітня або до 22 травня.

Останній мав би відбутися за умови, що запропонована прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей угода про вихід буде підтримана парламентом. 29 березня парламент країни її відхилив. Наразі Британія має залишити блок до 12 квітня.  

Раніше Тереза Мей заявила, що піде з посади голови уряду, якщо більшість депутатів палати громад ратифікують її договір про умови виходу Британії з ЄС, який вона погодила з Брюсселем у листопаді. 

Як відбувається вихід Великої Британії зі складу ЄС, дивіться в інтерактивній інфографіці. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції