Прем'єр Чорногорії оголосив про свою відставку

Найбільш впливовий політик Чорногорії Міло Джуканович вирішив піти у відставку.

Прем'єр-міністр Чорногорії Міло Джуканович у вівторок офіційно оголосив, що йде у відставку за власним бажанням. Відповідну заяву найбільш відомий і впливовий політик країни зробив на щорічній прес-конференції в Подгориці, пряму трансляцію якої організували відразу кілька місцевих телеканалів.

Джуканович відзначив, що прийняв рішення про відставку не під будь-яким зовнішнім тиском. "Іду з чистою совістю і з високо піднятою головою, я задоволений тим, що зробив", - сказав він.

У той же час Джукановіч заявив, що не йде з політики і залишається на чолі правлячої Демократичної партії соціалістів (ДПС). Керівництво партії, за його словами, ухвалило рішення висунути на посаду глави кабінету віце-прем'єра, міністра фінансів країни Ігора Лукшич.

Чорногорські ЗМІ давно писали про майбутнє звільнення Джукановича, який знаходиться при владі близько 20 років. Нещодавно повідомлялося, що 48-річний політик залишить посаду глави уряду після того, як глави держав і урядів Європейського союзу на саміті 16-17 грудня ухвалять рішення про надання Чорногорії статусу офіційного кандидата на вступ до ЄС.

Раніше Джуканович тричі займав пост прем'єра республіки з 1991 по 1998 роки, коли Чорногорія входила до складу Югославії, а також з 2003 року досі. Крім того, з 1998 по 2002 роки Джуканович обіймав посаду президента республіки. У червні 2009 року Джуканович отримав мандат прем'єра в шостий раз. Між тим опоненти Джукановича неодноразово звинувачували його адміністрацію в корупції.

Читайте також:

Чорногорія стала асоційованим членом ЄС

Українцям дозволили їздити в Чорногорію без віз

Чорногорія пропонує громадянство в обмін на інвестиції

ВідеоПрем'єр Чорногорії оголосив про свою відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: