Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прем'єр Греції взяв на себе відповідальність за пожежі, які вбили майже сотню людей

Уряд Греції надасть допомогу постраждалим і родинам загиблих.

Прем'єр-міністр Греції Алексіс Цірпас визнав політичну відповідальність за катастрофічні наслідки лісових пожеж, які забрали життя 86 осіб.

Про це повідомляє The Guardian.

"Перед урядом і грецьким народом я хочу взяти на себе всю відповідальність за цю трагедію ... Я вважаю це за замовчуванням зрозумілим для прем'єр-міністра країни, і я закликаю вас також взяти на себе відповідальність, незалежно від того, наскільки це важко", - сказав він на зустрічі з міністрами.

Він додав, що катастрофа стала, ймовірно, найважчим випробуванням для нинішнього уряду країни. Цірпас наголосив на важливості проявляти повагу до правди у пам'ять про загиблих. 

Влада Греції пообіцяла виплатити родинам загиблих по 10 тисяч євро одноразової виплати, а також забезпечити навчання в університеті дітям, які постраждали внаслідок потужних пожеж. Також уряд допоможе з роботою у громадському секторі партнерам загиблих.

Нагадаємо, внаслідок потужних лісових пожеж на півдні Греції загинуло щонайменше 86 осіб, дві тисячі будинків були спалені або пошкоджені. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції