Прем'єр Ізраїлю опублікував в Facebook свою зарплатну квитанцію

З документа випливає, що на руки глава уряду Ізраїлю отримав усього близько 15 тисяч шекелів (4200 дол).

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху виклав на своїй сторінці в Facebook копію зарплатної квитанції за останній місяць.

З документа випливає, що на руки глава уряду отримав усього близько 15 тисяч шекелів (4200 дол). Зарплата Нетаньяху становила 44 000 шекелів, але з цієї суми потрібно відняти податки, медичну страховку, відрахування в соціальні фонди та плату за користування броньованим автомобілем.

Зарплата прем'єра Ізраїлю була оприлюднена на тлі закликів законодавців і вищих державних осіб підняти платню. Нетаньяху пояснив, що хоче, щоб процес був максимально прозорим.

Між тим, ЗМІ відзначають, що ізраїльський прем'єр заробляє набагато менше своїх колег з інших країн. За даними The Economist, в рейтингу найбільш високооплачуваних лідерів держав перший рядок займає прем'єр Сінгапуру - близько 2,18 млн дол на рік. При цьому президент США Барак Обама заробляє близько 400 тисяч дол на рік.

Раніше повідомлялося, що в серпні 2011 року місячна зарплата канцлера ФРН Ангели Меркель збільшиться на 334,49 євро. Нині вона становить 15 832,79 євро.

Читайте також:

Лужкову платитимуть 1 рубль на місяць

Названий найбільш високооплачуваний лідер Європи

Прем'єр Іраку за місяць заробляє стільки, скільки президент США за три роки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: