Прем'єр Казахстану керуватиме урядом за допомогою BlackBerry

На думку Масімова, в Казахстані необхідно створити електронний уряд на основі BlackBerry.

Прем'єр-міністр Казахстану Карім Масімов порадив міністрам користуватися в роботі не паперовими носіями, а смартфонами BlackBerry.

На думку Масімова, в Казахстані необхідно створити електронний уряд. "Потрібно продумати як. Напевно, найкраще на основі BlackBerry. Кожному члену уряду електронну пошту вивести, тільки не секретну, в тому числі і мені. Я буду вам давати доручення через неї і ви можете звертатися до мене безпосередньо, теж через неї", - сказав голова уряду.

Він звернув увагу на те, що деякі його колеги з інших країн уже давно використовують смартфони або планшетні комп'ютери для управління урядом он-лайн. У зв'язку з цим Масімов дав доручення у тижневий термін підготувати технічні пропозиції, що відповідають його ініціативи.

Зазначимо, що минулого року прем'єр Казахстану наказав членам уряду завести інтернет-блоги. Міністри і голови держагентств це доручення виконали, проте зараз не кожен із них регулярно оновлює свою сторінку.

BlackBerry став популярним серед політиків, дипломатів і бізнесменів завдяки тому, що комунікація за його допомогою вважається найнадійнішою та захищеною від сторонніх. Листування абонентів кодується і обробляється на спеціальних серверах, доступ до яких до останнього часу не мали навіть спецслужби. Тим не менше, після того, як компанія RIM, що виробляє BlackBerry, погодилася піти на поступки деяким країнам Перської затоки, які вимагали надати доступ до даних абонентів, її репутація похитнулась.

Читайте також:

Опубліковано топ-10 найкращих смартфонів

Мрії олігархів: рейтинг найдорожчих у світі гаджетів

Конгресмен США виклав секретні дані у своєму блозі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: