Прем'єр Китаю просить не відраховувати студента, який кинув у нього черевик

Вень Цзябао попросив керівництво Кембріджського університету не відраховувати студента, який кинув в нього черевик.Офіційний Лондон і керівництво університету вже принесли вибачення главі китайського уряду.

Прем'єр Держради КНР Вень Цзябао попросив керівництво Кембріджського університету не відраховувати студента, який кинув в нього черевик під час виступу перед викладачами і студентами цього престижного англійського вузу.

"Посол Китаю у Великобританії передав керівництву університету думку прем'єра Вень Цзябао: з молодими студентами треба діяти виховними методами, сподіваюся, що керівництво навчального закладу надасть йому можливість продовжувати навчання. Розкаяння того, хто зробив помилку, дорожче за золото, сподіваюся, що студент усвідомив свою неправоту і зможе побачити і зрозуміти справжній Китай", - говориться в повідомленнях місцевих ЗМІ.

Під час виступу Вень Цзябао в Кембріджському університеті 2 лютого в рамках його офіційного візиту до Великобританії один із слухачів кинув в нього черевик, поліція затримала порушника порядку.  

Після інциденту користувачі різних китайських сайтів у форумах висловлювали різке обурення цим хуліганським вчинком, а офіційний представник МЗС КНР Цзян Юй висловила надію, що англійська влада "поступлять відповідно до закону".

Офіційний Лондон і керівництво університету принесли вибачення главі китайського уряду.
 
Читайте також:
Кривдник Буша постане перед судом 19 лютого
В ізраїльського посла в Швеції жбурнули черевиком
Китайські газети не писали про кидання черевика в свого прем’єра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: