Прем'єр Латвії викрив мафіозну структуру

Глава уряду Латвії Айгар Калвітіс заявив, що в республіці діє мафіозна структура, в яку входять колишні співробітники КДБ СРСР.

Глава уряду Латвії Айгар Калвітіс заявив, що в республіці діє мафіозна структура, в яку входять колишні співробітники КДБ СРСР, офіцери Повітряно-десантних військ СРСР, а також співробітники латвійських спецслужб, включаючи Службу безпеки Сейму і президента. Про це повідомляє DELFI.

За словами прем'єра, ця злочинна мережа займається здирством, а також контролює торгівлю наркотиками. Зсилаючись на інформацію, отриману від правоохоронних органів, Калвітіс заявив, що знає імена посадових осіб, причетних до цієї структури, проте не назве їх, щоб не перешкодити слідству.

Заяви латвійського прем'єра, як відзначає DELFI, були зроблені після його зустрічі з керівниками правоохоронних органів, на якій обговорювався вчорашній інцидент за участю колишнього співробітника спецслужб Едгарса Гулбіса.

Гулбіс, якого підозрюють в замаху на життя і шахрайстві, при дивних обставинах випав з поліцейської машини на мосту через Даугаву в Ризі, впав у воду і після цього опинився в реанімації.

Сам Калвітіс не вказав, чи є зв'язок між цією подією і діяльністю згаданої мафіозної мережі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: