Прем'єр-міністр Білорусі відмовився зустрічатися з Путіним

Неучасть прем'єра Білорусі пов'язана з тим, що залишаються невирішені питання. Лукашенко заявив, що Москва може втратити Білорусь, якщо продовжить "прагматичну політику".

Прес-секретар білоруського прем'єра Олександр Тимошенко 28 травня повідомив, що голова уряду Сергій Сидорський не прилетить до Санкт-Петербурга, куди його запросив російський колега Володимир Путін в надії залагодити розбіжності з приводу Митного союзу.

"Прем'єр-міністр до Санкт-Петербургу не летить", - сказав Тимошенко. Він зазначив, що Сидорський відпочиває, але його відпустка тут ні до чого.

"Пов'язувати неучасть прем'єра з відпусткою - це дурниці, - сказав Тимошенко. - Неучасть прем'єра Білорусі пов'язана з тим, що залишаються невирішені питання".

Відзначимо, що зустріч прем'єрів Росії, Білорусі та Казахстану було заплановано на 28-29 травня. Сьогодні прес-секретар прем'єр-міністра РФ Дмитро Пєсков повідомив, що вона відбудеться.

"Так, справді, ми маємо інформацію, що прем'єр-міністр Сидорський може не взяти участь у сьогоднішній зустрічі. Разом із тим, на даний момент казахстанська сторона підтвердила свою участь, і зустріч відбудеться в будь-якому разі", - сказав Пєсков.

Нагадаємо, що минулого тижня прем'єри РФ, Білорусі і Казахстану вже проводили переговори щодо Митного союзу, але не змогли дійти згоди в низці питань.

Розбіжності стосуються таких областей, як автомобільна й авіаційна промисловість, енергоносії, ввезення товарів фізичними особами для власних потреб. Остання позиція важлива для Казахстану, авто- і авіапром - для Росії, у той час як для Білорусі - ввізні мита на нафту і нафтопродукти.

Раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Москва може втратити Білорусь, якщо продовжить "прагматичну політику", яка припускає відміну існуючих раніше пільг для білоруських підприємств та економіки.

Читайте також:

Лукашенко: Янукович - не проросійський президент

Лукашенко готовий здати транзитну трубу в обмін на газ за "російським" цінами

Лукашенко написав Мєдвєдєву листа про нафту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: