Прем'єр-міністр Британії готується до дострокових парламентських виборів - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вибори можуть відбутися в листопаді.

Команда прем'єр-міністра Великої Британії Терези Мей розпочала підготовку до позачергових парламентських виборів. Вони можуть відбутися до кінця року.

Про це повідомляє The Sunday Times, посилаючись на власні джерела близькі до Мей.

За інформацією видання, дострокові вибори можуть відбутися в листопаді. Їхня ціль врятувати переговори по Brexit і зберегти посаду прем'єра для Терези Мей. У команді вважають, що за допомогою виборів отримають підтримку нового плану щодо виходу Великобританії з Євросоюзу.

При цьому, джерела повідомили, що Мей готова піти у відставку наступного літа, щоб уникнути вотуму недовіри в уряді.

Нагадаємо, раніше керівник Європейської ради Дональд Туск за підсумками саміту лідерів 27 країн ЄС в Зальцбурзі  наголосив, що план прем’єр-міністра Великої Британії Терези Мей щодо виходу королівства з Європейського Союзу не буде реалізовано.

Після цього із заявою виступила Мей. Вона підтвердила, що перемовини по Brexit зайшли в глухий кут. Очільниця британського уряду зазначила, що ЄС прагне залишити Північну Ірландію у митному союзі ЄС, що фактично відділить її від Великої Британії.

ВідеоБританці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Вийти не можна залишитися. Противники виходу Британії з ЄС пройшли маршем центральними вулицями Лондона – до будівлі парламенту. Марш приурочили до другої річниці так званого Brexit, коли країна проголосувала за від’єднання. Опоненти виходу Британії вимагають провести новий референдум щодо умов розлучення між королівством та ЄС. Офіційна дата від’єднання Сполученого Королівства – це 29 березня 2019 року. Але до цього часу Лондону і Брюсселю слід домовитися, якими будуть їхні економічні відносини після цього історичного кроку.

Британці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Залиште свій коментар

Вибір редакції