Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прем'єр-міністр Греції Ципрас оголосив в країні позачергові парламентські вибори

Його партія отримала невисоку підтримку на виборах до Європарламенту.

Прем'єр-міністр Греції Алексіс Ципрас оголосив проведення позачергових парламентських виборів. Про це Ципрас повідомив у неділю, 26 травня, під час телевізійної промови.

За словами керівника грецького уряду, на початку червня він прохатиме президента країни призначити нові вибори до парламенту країни.

Згодом під час прес-конференції Ципрас додав, що причиною такого кроку став незадовільний результат виборів до Європарламенту, котрий здобула його ліва партія СИРІЗА. Згідно з даними екзит-полів, СИРІЗА Ципраса набирає близько 25 відсотків підтримки, значно поступаючись опозиційний консервативній "Новій демократії".

Власне, в жовтні цього року в Греції мали відбутися чергові вибори до парламенту. В разі ухвалення позачергових виборів, голосування може відбутися вже наприкінці червня цього року, зазначає dpa.

Нагадаємо, 10 травня грецький парламент більшістю голосів висловив довіру уряду Алексіса Ципраса.

ВідеоВибори у Європарламент: про день, що може суттєво змінити правила нинішнього ЄС

Сьогодні в ЄС грандіозні загально-європейські вибори, які вже охрестили доленосними і визначальними. Чотири дні, 28 країн та 420 мільйонів виборців. За всім цим спостерігав кореспондент "Радіо Свобода" Григорій Жигалов. До чого готуватися українцям та чи взагалі збережеться нинішня Європа, поки ми намагаємося будувати її у себе – у сюжеті.  

Вибори у Європарламент: про день, що може суттєво змінити правила нинішнього ЄС

 

Вибір редакції