Прем'єр-міністр Ісландії одружилася з письменицею

Глава уряду Ісландії стала однією з перших, хто скористався недавньою поправкою до законодавства країни, що дозволила укладати одностатеві "шлюби".

 68-річна прем'єр-міністр Ісландії Йоханна Сігурдардоттір на вихідних узаконила відносини з 50-річною письменницею Йоніной Леосдоттір, з якою жила в цивільному "шлюбі" з 2002 року.

Таким чином, глава уряду стала однією з перших, хто скористався недавньою поправкою до законодавства країни, що дозволила укладати одностатеві "шлюби".

Сігурдардоттір, яка стала прем'єром Ісландії в лютому 2009 року, стала першою в світі главою уряду, яка відкрито заявила про свою гомосексуальну орієнтацію.

Як повідомлялося, 11 червня парламент Ісландії - єдиної країни, лідер якої (прем'єр Йоханна Сігурдардоттір) відкрито заявила про свою нетрадиційну орієнтацію - ухвалив закон, що дозволяє одностатеві шлюби.

Законопроект підтримали 49 із 63 депутатів, жодного голосу "проти" не було. У законі змінене формулювання "шлюбу" в тому сенсі, що шлюб є законним союзом двох людей, а не тільки чоловіка та жінки.

Читайте також:

Ісландія на чолі з прем'єром-лесбіянкою легалізувала гей-шлюби

В Ісландії заборонили стриптиз

Новий уряд Ісландії очолила колишня стюардеса-лесбіянка

Папа Римський засудив гомосексуальні шлюби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: