Прем'єр-міністр Японії вирішив закрити АЕС "Фукусіма-1"

Атомну електростанцію "Фукусіма-1", на якій не припиняються аварії та виток радіації, повинні закрити.

На думку прем'єр-міністра Японії Наото Кана, атомна електростанція "Фукусіма-1", на якій не припиняються аварії та виток радіації, повинна бути закрита.

Про це він заявив на зустрічі з керівництвом Комуністичної партії Японії. Раніше на можливість швидкого закриття аварійної АЕС вказував головний секретар кабінету міністрів Японії Юкіо Едано. Проте ніяких офіційних рішень з цього приводу поки не прийнято.

Проблеми на АЕС "Фукусіма-1", розташованої в однойменній префектурі, почалися після землетрусу і цунамі, які відбулися в Японії 11 березня 2011 року. Станція залишилася без електропостачання, три реактора, що працювали на той момент, (перший, другий і третій) перестали охолоджуватися. Це призвело до серії вибухів, які в свою чергу обернулися витоками радіації.

За останніми оцінками японських екстрених служб, зміст радіоактивного йоду в морській воді в околицях АЕС перевищує норму у 4385 разів. Це найвищий показник радіоактивності, зафіксований поблизу станції з початку аварій. Втім, влада Японії підкреслює, що прямого ризику для людей ситуація не представляє, тому що всі жителі регіону давно евакуйовані.

Читайте також:

Реактори "Фукусіма-1" накриють куполами, а радіоактивну воду збиратимуть танкерами

Рівень радіації в морі біля "Фукусіми" зріс до рекордної позначки

Сліди японської радіації знайшли на сході США, у Китаї та Кореї

ВідеоВ Японії встановлений максимальний рівень тривоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: