Прем'єр-міністром Сербії стане жінка, яка відкрито оголосила про свою гомосексуальність

Прем'єр-міністром Сербії стане жінка, яка відкрито оголосила про свою гомосексуальність

Фото: Reuters

Вона також стане першою жінкою на чолі сербського уряду.

Президент Сербії Александр Вучич запропонував на посаду прем'єр-міністра країни Ану Брнабич, яка може стати першою жінкою на чолі сербського уряду. Окрім того, вона може бути першим прем'єром, яка відкрито заявляє про свою гомосексуальну орієнтацію.

Про це повідомляє Reuters.

"Я вважаю, що Ана Брнабич має всі особисті якості і досвід. Я впевнений, що вона буде працювати, що вона буде проявляти повагу до політичних партій і вона буде працювати на благо Сербії з іншими міністрами", - сказав Вучич.

Кадидатуру Брнабич має затвердити парламент на наступному тижні. Але союзники Вучича мають там більшість, тож голосування у значній мірі буде формальністю.

Як повідомлялося, Вучич виграв вибори, які відбулися 2 квітня. Він набрав 58% голосів виборці і переміг вже у першому турі. Найближчий його суперник, опозиційний кандидат Саша Янковіч, отримав підтримку 14% виборців. "Сербія буде як і раніше дотримуватися європейського напрямку і шляху реформ, але також збереже дружбу з Росією і Китаєм", - заявив Вучич після перемоги. Також він висловив особливу подяку канцлеру Німеччини Ангелі Меркель і президенту РФ Володимиру Путіну, які зустрічалися з ним напередодні виборів. 

Проросійський кандидат переміг на президентських виборах у Сербії

Проросійський кандидат переміг на президентських виборах у Сербії

Повʼязані теми:

Наступна публікація