Прем'єр-міністру Індії зробили операцію на серці

Прем'єр-міністру Індії Манмохану Сінгху зроблена операція коронарного шунтування.

Прем'єр-міністру Індії Манмохану Сінгху зроблена операція коронарного шунтування. 76-річний глава уряду переведений у відділення інтенсивної терапії. За даними видання The Times of India, операція продовжувалася більше восьми годин.

Індійська преса наводить заяви лікарів, згідно з якими прем'єр знаходиться в стабільному стані. Операція пройшла у Всеїндійському інституті медичних наук в Делі (All India Institute of Medical Sciences). Офіційна заява щодо результату проведеної операції очікується пізніше за 24 січня, до цих пір повідомлення про стан прем'єр-міністра приходять з анонімних джерел.

Про того, хто тимчасово виконуватиме обов'язки глави уряду, офіційно доки не повідомляється. За даними індійської преси, ці обов'язки будуть покладені на міністра закордонних справ Індії Пранаба Мукерджі. 24 січня він приймав президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва.

Рішення про операцію було прийняте лікарями після того, як Сінгх поскаржився на болі в грудях на початку тижня. Перед операцією лікарі стверджували, що прем'єр зможе повернутися до роботи протягом місяця. Йому вже робили операцію коронарного шунтування у Великобританії в 1990 році і судинну пластику в 2003 році.

Читайте також:
Модель, яка мала представляти Бразилію на "Міс Світу", померла
Олег Дубина переніс шунтування
Поблизу Австралії 50 китів "вчинили самогубство"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: