Прем'єр Молдови услід за президентом подала у відставку

Компартія Молдови закріплює свій перехід в активну опозицію: глава уряду Зінаїда Гречана йде з посади задля роботи в парламенті.

Прем'єр-міністр Молдови Зінаїда Гречана услід за президентом Володимиром Вороніним заявила про намір подати у відставку.

"Я роблю це (йду у відставку) у зв'язку з тим, що не можу суміщати посаду прем'єр-міністра і депутата парламенту", – сказала Гречана на засіданні уряду.

Відставка Гречаної стане ще одним кроком, який закріплює перехід комуністичної партії в активну опозицію. Як очікується, на цьому тижні у відставку офіційно подасть президент Молдови, лідер компартії Володимир Воронін. Про намір залишити посаду глави держави і перейти на роботу до парламенту він заявив 2 вересня.

Нагадаємо, після дострокових парламентських виборів коаліцію в законодавчому органі сформували Ліберально-демократична, Ліберальна і Демократична партії, а також альянс "Наша Молдова".

Але щоб обрати президента, правлячій більшості не вистачає вісім голосів - а якщо парламент не зможе обрати главу держави, вже на початку наступного року законодавчий орган має бути розпущений і оголошена дата нових дострокових парламентських виборів. Більше двох разів на рік парламентські вибори проводити не можна, а в 2009 році голосування вже проходило двічі - 5 квітня і 29 червня.

Читайте також:

Володимир Воронін залишає посаду президента Молдови

Уряд Молдови подав у відставку

Молдавська опозиція оголосила коаліцію в парламенті. Комуністи відмовились від співпраці

У Молдові сформували коаліцію і поділили владу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: