Прем'єр Тайваню через тайфун пішов у відставку, визнавши свою провину

Глава адміністрації Тайваню Ма Інцзю, який прийняв відставку прем'єр-міністра, вже призначив на цю посаду іншу людину. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Прем’єр-міністр Тайваню Лю Чжаосюань подав у відставку, мотивувавши своє рішення помилками, допущеними урядом під час ліквідації наслідків тайфуну "Моракот".

Нагадаємо, стихія обрушилася на Тайвань 8 серпня і стала найсильнішим тайфуном на острові за останні 50 років. Жертвами стихії стали близько 500 осіб, заподіяний економічний збиток оцінюється як мінімум в 365 мільйонів доларів. Влада острова зазнали серйозної критики за свою повільність у ліквідації наслідків тайфуну і допомоги постраждалим.

"Я є керівною офіційною особою, і вся політична відповідальність лежить на моїх плечах, і я показав (президенту) заяву про відставку, яку він прийняв", - цитує агентство Reuters слова Чжаосюаня.

Глава адміністрації Тайваню Ма Інцзю, який прийняв відставку прем'єр-міністра, вже призначив на цю посаду генерального секретаря правлячої партії - У Ден І.

Читайте також:

Тайфун "Моракот" позбавив життя 650 осіб

Через тайфун "Моракот" Далай-ламі дозволили приїхати на Тайвань

Дружину екс-президента Тайваню та його дітей засудили до ув'язнення

ООН не поновить Тайвань

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: