Прем'єр Тунісу, який був головним соратником президента-втікача, зібрався у відставку

Ганнуші залишить громадську діяльність після виборів, коли перехідний кабінет міністрів скасує всі "антидемократичні закони".

Прем'єр-міністр Тунісу Мохаммед Ганнуші пообіцяв залишити політику після того, як будуть призначені президентські вибори у зв'язку з падінням режиму Бен Алі.

У телеінтерв'ю довго перебуваючий при владі прем'єр Мохаммед Ганнуші сказав, що піде з політики "в найкоротші терміни". Його перехідний уряд обіцяє провести вільні і чесні президентські вибори протягом шести тижнів, однак поки дата голосування не призначена.

Президент Бен Алі втік до Саудівської Аравії 14 січня. Протестувальники в Тунісі вимагають, щоб всі ключові фігури, пов'язані з його режимом, подали у відставку.

Мохаммед Ганнуші був головним соратником поваленого президента, і йому ледве вдається відновити мир в країні під початком нового уряду національної єдності.

У телеінтерв'ю, показаному ввечері у п'ятницю 21 січня, Ганнуші сказав, що залишить поле громадської діяльності після виборів і пообіцяв, що перехідний кабінет міністрів скасує всі "антидемократичні закони".

Він додав, що при президенті Бен Алі, він "боявся, як і всі тунісці".

Щонайменше 78 людей були убиті з грудня минулого року, коли Туніс охопила хвиля антиурядових протестів. З 21 січня в країні оголошений триденний траур.

Читайте також:

У Тунісі масово позбавляються від числа "сім" - щасливого для екс-президента

Новий уряд Тунісу звільнить із в'язниць всіх опозиціонерів

Прем'єр Тунісу попросив президента-втікача не повертатися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: