Прем'єр Угорщини пропонував Польщі "захопити частину України" – депутат польського Сейму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами політика Віктор Орбан "мріє поділити Україну".

Депутат польського Сейму від Громадянської платформи Славомир Нітрас розповів, що прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан раніше пропонував Польщі захопити частину України та взяти участь у її поділі.

Про це пише Оnet.pl.

Видання цитує польського політика, який називає Орбана "дуже небезпечним".

"Орбан закликав нас захопити землі під час української кризи та поділити їх. Він мріє переглянути кордони в Європі, як і Володимир Путін ... Орбан дуже небезпечний і дуже розумний", - сказав Нітрас. 

Депутат додав, що Угорщина небезпечна тим, що має великий історичний комплекс після втрати частини території. Однак він запевнив, що Польща не хоче дестабілізувати Європу.

Нагадаємо, що у середині вересня ЗМІ оприлюднили відео, яке нібито було зняте в консульстві Угорщини на Закарпатті. На ньому під келих шампанського громадянам України видають угорський паспорт і просять не показувати українським представникам влади.

Через це консула Угорщини в Береговому оголосили персоною нон ґрата в Україні і вислали. У відповідь Угорщина вирішила вислати українського консула. 

ВідеоДержсекретар США закликав Угорщину підтримувати Україну замість Росії

Нині Майк Помпео з офіційним візитом в Європі. На думку Майка Помпео, Угорщина має протистояти Володимиру Путіну у спробах посварити НАТО зі своїми союзниками, зокрема і з Україною. У відповідь угорський глава МЗС Петер Сіярто назвав критику Росії - "неймовірним лицемірством" з боку США. 

Держсекретар США закликав Угорщину підтримувати Україну замість Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції