Прем’єр Угорщини заявив про неможливість будь-яких домовленостей із чинною владою України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, угорська сторона вже налагоджує контакти із "потенційними переможцями виборів".

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що будь-які домовленості із чинною владою України наразі неможливі.

Про це він заявив у Будапешті під час засідання Ради угорської діаспори, передає прес-служба угорського уряду.

За словами Орбана, скоро в Україні відбудуться президентські вибори, і це вже буде досягненням, якщо стосунки між країнами не погіршаться.

"Ми з'ясуємо, чи нинішній угорський курс триватиме, чи адміністрація президента врегулює стосунки з Угорщиною", - підкреслив Орбан.

Він також зазначив, що Угорщина наразі вже контактує із потенційними переможцями виборів і вже намагається обговорити необхідні зміни, які можуть бути ухвалені після зміни влади.

"Ми сподіваємось, що Україна буде союзною, дружньою та не переслідуватиме угорців, які сьогодні є громадянами України, і скористається можливістю того, що Угорщина готова брати участь у розвитку Закарпаття та за його межами та сприяти стабілізації та розвитку України", - заявив Орбан.

Раніше про неможливість домовлятися із чинною українською владою щодо вирішення конфлікту на Донбасі заявив президент Росії Володимир Путін.

ВідеоУгорськомовні українці висловили свою думку про стосунки між двома рідними країнами

ТСН.Тиждень побував у найбільшому угорськомовному селі в Україні - Велика Добронь - та поспілкувався з місцевими жителями про дипломатичну війну. Жителі села - етнічні угорці, які роками порають землю та неохоче говорять про сварку між Україною та Угорщиною. Місцеві не планують нікуди виїжджати з України, а паспорти закордонного угорця здебільшого отримують для роботи за кордоном та подорожей. 

Угорськомовні українці висловили свою думку про стосунки між двома рідними країнами

Залиште свій коментар

Вибір редакції